Producent folii samochodowych do wnętrza Ergis

Każdy kierowca pragnie, aby jego pojazd był sprawny technicznie oraz zadbany. W tym celu konieczne są regularne wizyty na stacjach kontroli pojazdów czy na myjni. To jednak może nie wystarczyć. Bardzo ważne jest bowiem, aby samochód był także zadbany wewnątrz. Nie tylko poprawi to komfort podróżowania, ale również sprawi, że samochód będzie miał większą wartość przy sprzedaży. W tym celu warto zaopatrzyć wnętrze swojego pojazdu w najwyższej jakości folię samochodową, która pomoże utrzymać auto w czystości.

Producent folii samochodowych do wnętrza
obrazek prezentujacy

Czym cechuje się folia PVC motoryzacyjna?

Przy produkcji folii samochodowych wykorzystuje się najwyższej jakości polichlorek winylu (PVC). Sprawia to, że jest ona bardzo łatwa w obróbce i można dopasować ją do każdej powierzchni. Ponadto materiał tego typu charakteryzuje się dużą termoplastycznością oraz wysoką odpornością mechaniczną. Stanowi to gwarancję, że wszystkie powierzchnie pokryte tym materiałem są odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania czy pęknięcia. PVC jest także odporny na działanie wielu rozpuszczalników, a dzięki elastyczności idealnie przylega do każdej powierzchni.

Zastosowania folii motoryzacyjnych imitujących skórę

Folia samochodowa PVC dzięki swoim właściwościom świetnie sprawdza się w branży motoryzacyjnej. Dzięki niej można skutecznie zabezpieczyć wiele elementów wnętrza w niedrogi i bardzo estetyczny sposób. Dzięki temu materiałowi można łatwo sprawić, że “boczki” drzwiowe czy osłony przeciwsłoneczne będą wyglądały estetycznie. Dzięki doskonałej imitacji skóry można wprowadzić do wnętrza swojego pojazdu niespotykaną wcześniej elegancję, a cały samochód zyska zupełnie nowy design oraz niepowtarzalny wygląd.

Właściwości folii samochodowej PVC

Folie samochodowe z polichlorku winylu zostały już wybrane przez wielu kierowców. Przemawiają za tym przede wszystkim świetne właściwości, jakie posiada ten produkt. Przede wszystkim są one niezwykle grube. Użytkownik może wybrać folie o grubości od 0,3 do 2 mm, dzięki czemu doskonale zabezpieczy nawet najbardziej wrażliwe elementy. Ponadto, dzięki swojej dużej wytrzymałości można bez problemu czyścić je przy pomocy kosmetyków samochodowych. Ponadto różnica kolorystyczna, w porównaniu do próbki jest niemal znikoma.